Munkatársaink

Radnóti Miklós

intézményvezető, testnevelés szakos tanár

Buzásiné Berényi Márta

intézményvezető-helyettes, tanító, munkaközösség-vezető

Nagyné Bálint Ildikó

intézményvezető-helyettes, tanító

Alföldi Anna

 IV. évfolyamos tanító szakos hallgató, napközis nevelő

Andrási Barna

testnevelés szakos tanár, munkaközösség-vezető

Bajai Viktória

tanító, osztályfőnök

Balatoni Zsolt

napközis nevelő, tanító

Berta Jánosné

magyar szakos tanár

Bogdola Jánosné

napközis nevelő, tanító

 

Cseh Gabriella

matematika-kémia szakos tanár

Czinege Hajnalka

magyar-ének szakos tanár, osztályfőnök

Döbrönteyné Csáki Beáta

napközis nevelő, ének-rajz szakos tanár, munkaközösség-vezető

dr. Czuck Antalné

napközis nevelő, rajz-matematika szakos tanár

Éber Előd

angol szakos tanár, osztályfőnök

Farkasné Gelley Viktória

történelem szakos tanár, osztályfőnök, munkaközösség-vezető

Fazekas Emőke

tanító, osztályfőnök, Diák munkát segítő pedagógus

Galántai Judit

napközis nevelő, tanító, munkaközösség-vezető

  Kapots Ildikó matematika-rajz szakos tanár, napközis nevelő

Kálmánczhelyi Ildikó

etika-testnevelés szakos tanár, osztályfőnök

Knipf Csilla

angol szakos tanár

Kovács Dóra

tanító

Kovácsné Horváth Zsuzsanna

tanító, osztályfőnök

 

Kovácsné Tettinger Mária

magyar szakos tanár, tanulószobás nevelő

 

Kökény István

biológia-technika szakos tanár, osztályfőnök

 

Liskáné Svecz Andrea

ének szakos tanár, munkaközösség-vezető

Márity Andrea

tanító, osztályfőnök

Mészáros Ágnes

tanító, osztályfőnök

 

Mihalik Laura

tanító, informatikus könyvtáros, osztályfőnök

Nemes Anikó

angol szakos tanár, osztályfőnök

 

Nemes Gáborné

tanító, napközis nevelő

 

Németh Krisztina

testnevelés szakos tanár, napközis nevelő 

Oszvald Éva

napközis nevelő, tanító

 

Ördög Szimonetta

 IV. évfolyamos tanító szakos hallgató, napközis nevelő

Pálffyné Vecsernyés Linda

tanító, osztályfőnök

 

Paszterkóné Zavaros Katalin

tanító, osztályfőnök

Remeteiné Jávorka Éva

biológia-földrajz szakos tanár, osztályfőnök

Serei Anita

tanító, osztályfőnök

Szász Endréné

tanító, osztályfőnök

 

Szerletics Imréné

fizika-kémia-matematika szakos tanár

Tiralla Tímea

tanító, osztályfőnök, munkaközösség-vezető

 

Ugrainé Nagy Zsuzsanna

matematika-ének szakos tanár, osztályfőnök

 

Varnyu Katalin

angol szakos tanár

Vörös Róbert

történelem szakos tanár, informatikus könyvtáros, osztályfőnök

Zsibrekné Sajti Ágnes

gyógypedagógus

     
  Boricsa Henriett technikai dolgozó, takarítónő
 

Csótiné Kőszegi Linda

technikai dolgozó, takarítónő

 

Hidasi Gábor

technikai dolgozó, portás

 

Márton József

technikai dolgozó, udvaros

 

Metzinger Rózsa Ibolya

iskolatitkár, gondnok

  Molnár Andrea technikai dolgozó, takarítónő

Nagyhegyesi-Hidasi Andrea

iskolatitkár, pedagógus asszisztens

Osztrogonácz Miklós

könyvtáros

 

Riesz Ferenc

technikai dolgozó, portás

 

Salamon Gáborné

technikai dolgozó, takarítónő

 

Somogyi Nándor

rendszergazda

 

Várszegi Judit

technikai dolgozó, takarítónő

 

Zsibrek János Józsefné

technikai dolgozó, takarítónő

 

Zsilinszki Kornélia

technikai dolgozó, takarítónő